صحنه بسیار ناگوار حمله سگ ها به خرگوش، زنده زنده لَت و پارش کردن + ویدیو
سرویس فیلم - در این ویدئوی بسیار دلخراش خواهید دید که چگونه سگ های وحشی به خرگوش حمله می کنند. ( اگر حساس هستید دیدن این ویدئو شما را ناراحت میکند. ) ...

به گزارش سرویس فیلم برخط نیوز به نقل از رکنا - اگر خرگوش خانگی دارید، شاید این ویدیو برای شما مناسب نباشد. پیتر ون ویک راهنمای سافاری با یک خانواده از تگزاس در حیات وحش مالا مالا در حال رانندگی بود که موفق شد این منظره دلخراش را به تصویر بکشد. پیتر درباره این اتفاق می گوید: ما یک دسته از ۱۲ سگ وحشی شامل ۴ بالغ و ۸ توله پیدا کردیم. یک ساعت با آن ها نشستیم و آن ها به طور بازیگوشی با یکدیگر تعامل داشتند. به زودی، هر چهار بزرگسال برای شکار رفتند.

ما فقط چند دقیقه آن ها را در حال شکار تعقیب کرده بودیم تا اینکه آن ها یک خرگوش صحرایی را دیدند و تقریباً ۵۰۰ متر آن را در یک لانه موریانه خوار تعقیب کردند. این هیجان انگیز و پرتنش بود... لحظات خنده دار کوتاهی نیز وجود داشت، زیرا یکی از سگ ها به سگی که حفاری می کرد نزدیک می شد و در نهایت با چهره ای پر از گرد و غبار روبرو می شد.

گذراندن وقت با یکی از در معرض خطرترین شکارچیان جهان همیشه خاص است. این بسیار قیمتی است. اما سگ های وحشی دسته های بزرگی دارند، بنابراین دیدن آن ها در حال شکار یک اتفاق عادی است، اما قتل هایی که مرتکب می شوند یکسان نیست. به نظر من، دیدن یک قتل چیزی نیست که از آن لذت ببریم یا از آن دوری کنیم. این طبیعت در خام ترین حالت خود است.

 

منبع : رکنا

اخبار گوناگون در برخط