پیام روسای جمهور قبلی آمریکا به جو بایدن

پیام روسای جمهور قبلی آمریکا به جو بایدن

۰۳ بهمن ۱۳۹۹ - ۲۳:۰۸ زمان مطالعه : 1 دقیقه
سرویس بین الملل - بیل کلینتون نیز خطاب به جو بایدن گفت: «خوشحالم که آنجا هستی و برایت آرزوی سلامتی می‌کنم. امروز برای ما صحبت کردی و حالا ما را راهبری خواهی کرد و ما آماده پیش‌روی با شما هستیم. موفق باشید. خدا شما را حفظ کند.»

باراک اوباما، جورج دبلیو بوش و بیل کلینتون، روسای جمهوری پیشین ایالات متحده در یک قاب حاضر شدند و به جو بایدن، رئیس جمهوری این کشور و کامالا هریس، معاون او اطمینان دادند که برای کمک و همراهی آن ها در کنارشان خواهند بود.

باراک اوباما در این باره خطاب به معاون پیشین خود گفت: «جو، به تو افتخار می کنم، تو و کامالا باید بدانید که ما سه نفر در کنار شما خواهیم بود، ما به عنوان شهروند این کشور هر وقت شما بخواهید آماده هستیم تا اینکه به شما کمک کنیم تا کشورمان گامی به پیش بردارد.»

همگی در تلاشیم تا به حالت عادی برگردیم

بیل کلینتون نیز خطاب به جو بایدن گفت: «خوشحالم که آنجا هستی و برایت آرزوی سلامتی می کنم. امروز برای ما صحبت کردی و حالا ما را راهبری خواهی کرد و ما آماده پیش روی با شما هستیم. موفق باشید. خدا شما را حفظ کند.»

به گفته او «ما همگی در تلاشیم تا به حالت عادی برگردیم و با چالش های کاملا غیر عادی کنار بیاییم. این یک زمان هیجان انگیز است.»

باراک اوباما در عین حال به یکی از بهترین خاطراتش از مراسم تحلیف خود اشاره کرد: «بهترین خاطره من لطف و بزرگواری بود که رئیس جمهور بوش به من و همسرش لورا نسبت به میشل [اوباما]داشتند.»

غیبت ترامپ در مراسم تحلیف

جورج دبلیو بوش همچنین تاکید کرد: «این واقعیت که ما سه نفر اینجا ایستاده ایم و در مورد انتقال صلح آمیز قدرت صحبت می کنیم بیانگر تمامیت نهادی کشورمان است.»

مراسم تحلیف جو بایدن، رئیس جمهوری ایالات متحده روز چهارشنبه بیستم ژانویه برگزار شد. دونالد ترامپ، رئیس جمهوری پیشین این کشور در این مراسم حضور نداشت و معاونش مایک پنس برای شرکت در این مراسم حضور یافته بود.

منبع : فرارو

اخبار گوناگون در برخط نیوز