وقوع انفجار در کارخانه ای در تل آویو با حداقل 2 مجروح

وقوع انفجار در کارخانه ای در تل آویو با حداقل 2 مجروح

۱۳ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۵:۳۷ زمان مطالعه : 1 دقیقه
سرویس بین الملل - پلیس رژیم صهیونیستی با اعلام خبر وقوع انفجار در یک کارخانه این رژیم واقع در منطقه کلانشهری تل‌آویو، گفت که در جریان این حادثه حداقل ۲ نفر مجروح شدند.

رسانه های رژیم صهیونیستی از وقوع انفجاری در یک کارخانه اسرائیلی واقع در مرکز فلسطین اشغالی خبر دادند.

روزنامه «جروزالم پست» در خبری فوری نوشت امروز (چهارشنبه) در کارخانه ای واقع در تقاطع «زیفرین» در منطقه کلانشهری تل آویو (غوش دان)، انفجاری رخ داده است.

این روزنامه به نقل از بیانیه پلیس اسرائیل گزارش داد که حداقل دو نفر در این انفجار آسیب دیده و به مرکز درمانی «شَمیر» در تل آویو منتقل شده اند. گفته می شود یکی از مجروحان حال وخیمی دارد.

بیانیه پلیس صهیونیستی بدون ارائه جزئیات بیشتری نوشت، تحقیقات اولیه نشان می دهد ابتدا در این تأسیسات آتش سوزی رخ داده که احتمالا دلیل انفجار بوده است.

ماهیت و فعالیت کارخانه مذکور یا چگونگی دقیق وقوع انفجار در آن، از سوی رسانه های اسرائیلی بیان نشده است. با این حال به اذعان جروزالم پست، شدت انفجار و آتش سوزی به حدی بوده که تعداد زیادی خودرو امدادی و آتش نشانی در محل حادثه حاضر شده اند.

جزئیات بیشتری از این خبر هنوز منتشر نشده است.

حدود یک ماه قبل نیز منابع خبری از شنیده شدن صدای انفجار مهیب در شهر «حیفا» واقع در شمال فلسطین اشغالی خبر دادند.

در آن زمان، شاهدان گفتند صدای انفجارها از منطقه مجتمع پتروشیمی حیفا بوده و این مسئله نگرانی ساکنان این شهر فلسطین اشغالی را به همراه داشته است.

منبع : خبرگزاری فارس