سرقت ده ها سلاح اتوماتیک در فلسطین اشغالی

سرقت ده ها سلاح اتوماتیک در فلسطین اشغالی

۱۳ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۵:۴۷ زمان مطالعه : 1 دقیقه
سرویس بین الملل - پلیس رژیم صهیونیستی اعلام کرد که حدود 30 سلاح اتوماتیک از نوع «تاور» از یکی از میدان‌های تیر در فلسطین اشغالی دزیده شده است.

پلیس رژیم صهیونیستی، امروز (چهارشنبه)، در بیانیه ای از دزدیده شدن حدود ۳۰ سلاح اتوماتیک از نوع تاور از میدان تیر شهر «اشدود» در غرب فلسطین اشغالی خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری «عرب۴۸»، در بیانیه یادشده اشاره شده است که شامگاه روز گذشته، عده ای با ورود غیرقانونی به یکی از میدان های تیر شهر اشدود اقدام به سرقت تسلیحات کرده اند.

پلیس رژیم صهیونیستی اعلام کرد که «رونین افنیئیل» فرمانده پلیس منطقه پس از ارزیابی وضعیت، یک یگان را مکلف به انجام تحقیق در این خصوص کرده است.

در ادامه بیانیه آمده است که بازپرسان کیفری و دیگر یگانهای منطقه برای دست یابی به اسلحه های دزدیده شده، شناسایی مظنونان و بازداشت آنها در حال تلاش هستند.

عرب۴۸ همچنین گزارش داد که جزئیات بیشتری در خصوص این سرقت اعلام نشده و ذکر جزئیات بیشتر در ارتباط با این تحقیقات ممنوع شده است.

این گزارش در حالی منتشر شده است که در ماه ژانویه گذشته نیز منابع صهیونیستی از پایگاه نظامی «تسیئیلیم» در النقب (جنوب فلسطین اشغالی) ۹۳ هزار قبضه فشگ با قطر ۵.۵۶ دزدیده شده است.

طبق گزارش ها، افرادی که فشنگ های یادشده را دزیده بودند از نقص در نگهبانی پایگاه نظامی وابسته به نیروی زمینی رژیم صهیونیستی استفاده کرده بودند؛ پایگاهی که یکی از بزرگترین پایگاه های نظامی رژیم صهیونیستی به شمار می رود.

گزارش منابع صهیونیستی حاکی از آن بود که افراد یادشده تنها در چند دقیقه توانسته بودند صدها صندوق پر از مهمات را دست کم در یک خودروی بزرگ بارگیری کنند.

منبع : خبرگزاری فارس