حزب الله: مقاومت امروز نتیجه تلاش های حاج قاسم سلیمانی است

حزب الله: مقاومت امروز نتیجه تلاش های حاج قاسم سلیمانی است

۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۰۹:۱۸ زمان مطالعه : 1 دقیقه
سرویس بین الملل - رئیس شورای اجرایی حزب‌الله گفت، قدرت مقاومت فلسطین بسیار بیشتر از حد تصور دشمنان است و اینها نتیجه تلاش‌های شهید سلیمانی است.

«سید هاشم صفی الدین» رئیس شورای اجرایی حزب الله در گفت وگو با شبکه «المنار» به مناسبت پنجمین سالگرد شهادت «مصطفی بدرالدین» فرمانده ارشد این جنبش گفت، روحیه مقاومت امروز در قدس، کرانه باختری و تمام فلسطین وجود دارد و مقاومت معادله پیروزی را ترسیم می کند.

وی از ملت فلسطین و مجاهدان آن به خاطر دفاع از قدس و مسأله فلسطین قدردانی کرد و افزود، قدرت مقاومت در فلسطین بسیار زیاد و بیشتر از تصور دشمن است.

صفی الدین ادامه داد: طوفان موشکی علیه رژیم صهیونیستی می گوید که مقاومت قوی تر از آنچه است که آمریکا و غرب می گویند و ملت فلسطین قوی است و از قدس شانه خالی نمی کند.

وی تصریح کرد، امروز همه فلسطین، قدس است و قدس امروز با شهدای فلسطین می درخشد. هدف گرفتن فرودگاه «بن گوریون» اقدامی منحصر به فرد و از برکات دفاع از قدس است. آنچه امروز در فلسطین در حال رخ دادن است انگیزه ای است که باعث می شود همه طرف ها به محور مقاومت ملحق شوند.  

صفی الدین در پایان تصریح کرد، نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران امروز دستاوردهای بزرگی محقق کرده و اینها نتایج اقدامات شهید حاج قاسم سلیمانی است.

فلسطین سه روز است که در واکنش به تجاوزات رژیم صیونیستی علیه قدس و مسجدالاقصی به پا خاسته و بنا به گزارش کانال ۱۳ تلویزیون رژیم صهیونیستی، نیروهای مقاومت در نوار غزه در این سه روز حدود ۱۰۰۰ موشک و راکت به سمت شهرهای مختلف فلسطین اشغالی شلیک کرده اند.

منبع : خبرگزاری فارس