پلیس رژیم صهیونیستی با برگزار شدن راهپیمایی صهیونیست ها موافقت کرد
سرویس بین الملل - پلیس رژیم صهیونیستی از توافق با نهادهای تندروی صهیونیست برای برگزاری راهپیمایی تحریک‌آمیز «پرچم» در بیت‌المقدس خبر داد.

به گزارش سرویس بین الملل برخط نیوز به نقل از فارس - پلیس رژیم صهیونیستی امروز (جمعه) اعلام کرد که با نهادهای صهیونیست برای برگزاری راهپیمایی تحریک آمیز در قدس اشغالی به نام «راهپیمایی پرچم» در روز سه شنبه موافقت کرده است.

به نوشته وبگاه معا، طبق این توافق راهپیمایی از خیابان «هنِفیئیم» به سمت خیابان «سلطان سلیمان» و سپس میدان «باب العامود» امتداد خواهد یافت و شهرک نشینان صهیونیست در این میدان و در نزدیکی مسجدالاقصی مراسم رقص و شادی برپا خواهند کرد و پس از آن به سمت میدان «تساهَل» و خیابان «باب الخلیل» حرکت خواهند رفت تا در نهایت به دیوار «براق» برسند.

بنابراین بخشی از این مراسم تحریک آمیز در بخش محله های مسلمان نشین و بخشی نیز در محله های یهودی نشین انجام خواهد گرفت.

در این مراسم که توسط سازمان های نژادپرست صهیونیستی و شهرک نشینان افراطی برنامه ریزی شده، قرار است صهیونیست ها با تجمع در خیابان های قدس اشغالی و تکان دادن پرچم رژیم جعلی اسرائیل، بر لزوم پاکسازی نژادی علیه فلسطینی ها تاکید کنند.

علی رغم هشدارهای مقامات کابینه جدید رژیم صهیونیستی به «بنیامین نتانیاهو» نخست وزیر این رژیم - که احتمالا روزهای پایانی حضور در قدرت را طی می کند - وی اما به دنبال اجرای سیاست «زمین سوخته» برای کابینه بعدی است.

به نوشته روزنامه «یدیعوت آحارونوت»، دولت آمریکا به  رژیم صهیونیستی هشدار داده که برگزاری راهپیمایی پرچم در روز سه شنبه هفته بعد، می تواند باعث شروع مجدد تظاهرات های فلسطینی ها و حتی دور جدیدی از جنگ با نوار غزه شود.

منبع : خبرگزاری فارس