شهادت یک جوان فلسطینی با گلوله صهیونیست ها در کرانه باختری
سرویس بین الملل - یک جوان فلسطینی بر اثر تیراندازی نظامیان صهیونیست در کرانه باختری زخم شد که بر اثر جراحات وارده، به شهادت رسید.

به گزارش سرویس بین الملل برخط نیوز به نقل از فارس - منابع خبری از تیراندازی نظامیان صهیونیست به سمت یک جوان فلسطینی در کرانه باختری خبر می دهند.

پایگاه خبری عربی-۲۱ گزارش داد که در پی این تیراندازی، این شهروند فلسطینی در غرب شهر بیت لحم زخمی شد.

به گزارش این پایگاه، این جوان فلسطینی به خاطر جراحات ناشی از این تیراندازی به شهادت رسید. این در حالی است که صهیونیستها یک جوان فلسطینی دیگر را نیز بازداشت کردند.

رسانه های صهیونیستی هم خبر دادند که نظامیان صهیونیست ادعا کردند که این جوانان فلسطینی به سمت خودروهای صهیونیستها شیشه های آتش زا پرتاب کرده بودند. 

در همین ارتباط، وزارت بهداشت فلسطین دهم شهریور ماه گذشته خبر داد که یک فلسطینی ۳۹ ساله به نام «رائد یوسف راشد جادالله» از اهالی «بیت عور» در رام الله به ضرت گلوله نظامیان صهیونیست به شهادت رسید.

 نظامیان صهیونیست در ورودی روستای مذکور به سمت این فلسطینی شلیک کردند و پس از زخمی شدن، وی را رها کردند تا اینکه از شدت خونریزی به شهادت برسد.

به تازگی ده ها فلسطینی ساکن نوار غزه در فعالیت های معروف به «خشم شبانه» شرکت می کنند و اعتراض خود به ادامه محاصره نوار غزه و تعلل رژیم صهیونیستی در اجرای تعهدات را اینگونه نشان می دهند.

 

منبع : خبرگزاری فارس