کمالوندی: در سفر گروسی به تهران پیشرفت خوبی حاصل شد

کمالوندی: در سفر گروسی به تهران پیشرفت خوبی حاصل شد

۰۴ آذر ۱۴۰۰ - ۲۳:۰۶ زمان مطالعه : 1 دقیقه
سرویس بین الملل - سخنگوی سازمان انرژی اتمی گفت: در سفر اخیر گروسی به تهران پیشرفت خوبی حاصل شد و برخلاف آنچه در رسانه ها آمد، ما تقریبا کار را تمام کرده بودیم، غیر از چند کلمه ای که باقی مانده بود و همچنان در حال گفتگو هستیم.

به گزارش سرویس بین الملل برخط نیوز به نقل از فارس - خبرنگار گروه سیاست خارجی بهروز کمالوندی معاون و سخنگوی سازمان انرژی اتمی امروز (پنجشنبه) در گفتگویی تلویزیونی درباره اقدام تروریستی در مجتمع تسا (کرج) و واکنش آژانس بین المللی انرژی اتمی اظهار داشت: آژانس یک محکومیت نیم بند کرده است، ولی این کفایت نمی کند ما عنوان می کنیم که دوربین های آژانس تخریب شده و آژانس حداقل برای دوربین های خودش محکوم کند.

وی افزود: ما خوسته هایی داریم که باید به آنها توجه شود. مذاکراتی که در تهران بود برای همین هم بود و سفر گروسی هم به همین منظور بود و خوب هم پیشرفت کردیم و برخلاف آنچه در رسانه ها آمد، ما تقریبا کار را تمام کرده بودیم، غیر از چند کلمه ای که باقی مانده بود، ولی فرصت نبود و سفر کوتاه بود و اگر چند ساعت بیشتر وقت داشتیم تمام می کردیم و گروسی هم گفته که ناتمام بوده، ولی در داخل آن را بی نتیجه ترجمه کردند.حتی آقای گروسی در مصاحبه خود گفته که منطور من این است که کار ما هنوز تمام نشده است.

سخنگوی سازمان انرژی اتمی گفت: ما همچنان صحبت می کنیم، خود من دیروز و پریروز با گروسی و آپارو در تماس بودم و کار را پیگیری می کنیم و قرار است رفت و آمد باشد، تفاهمی که به نفع دو طرفه باشد. 

 

این خبر  تکمیل می شود...

منبع : خبرگزاری فارس

اخبار گوناگون در برخط نیوز