حزب الله لبنان: کسی که فکر می کند تحریم  و محاصره، مقاومت را تضعیف می کند، احمق است
سرویس بین الملل - رئیس شورای اجرایی حزب‌الله لبنان تاکید کرد، گروه دیگر در لبنان که از عزت کشورش شانه خالی کرده و می‌خواهد کشورش را به دست خارج بسپارد به هیچ چیز باور ندارد و هیچ دستاوردی را محقق نمی‌کند و مشکل اقتصادی را حل نمی‌کند.

به گزارش سرویس بین الملل برخط نیوز به نقل از ایسنا - النشره، هاشم صفی الدین، رئیس شورای اجرایی حزب الله لبنان در جلسه بزرگداشتی گفت: اگر برخی تصور می کردند که محاصره یا انتخابات و تحریم ها می توانند این مقاومت را تضعیف کنند پس باید به آنها بگویم شما احمق و کودن هستید. تاریخ ما را نخوانده اید، واقعیت ما را نمی شناسید و تا امروز راز قدرت در مقاومت و وجود ما را کشف نکرده اید، زیرا راز قدرت ما در ایمان و توکل ما به خداوند سبحان و تعالی است.

صفی الدین تاکید کرد: گروه دیگر در لبنان تمایل به رفتن به سمت عادی سازی روابط با اشغالگران دارند ما تاکید می کنیم این طرح هرگز اجرایی نخواهد شد و ما آن را نخواهیم پذیرفت.

او اشاره کرد، این افراد به سمت راهکارهای منفی و بد در سطح ملی می روند و آماده اند برای سازش. کسی هم که غیر این را می گوید، به او می گویند: درست نمی گویی، زیرا این گروه لبنانی علیه مقاومت توطئه چینی می کنند رویای سازش دارند و چه بسا بیش از آن را در سر می پرورانند و این حقیقت آنهاست. آنها می خواهند به ما بگویند، سازش کردن، عربی گری است و مقاومت خارج از هویت عربی است و این از عجائب است.

این عضو حزب الله لبنان اشاره کرد: امروز در بهترین پیروزی ها به سر می بریم، ما در ذلت و ضعف هرگز زندگی نمی کنیم، لذا در مسیر مقاومت قوی و برای مقابله با دشمن حاضر و مستمر هستیم و هرگز به عقب برنمی گردیم بلکه قدرت ما زیاد می شود.

صفی الدین از عملیات شهادت طلبانه روز افزون در داخل فلسطین اشغالی ابراز خرسندی کرد و آن را تبریک گفت.

او افزود: این قهرمانی که امروز در باب العامود مشاهده کردیم نمونه ای زنده از قدرت ملت فلسطین در مقاومت در هر مکانی در قدس، کرانه باختری و عرب ۴۸ است این واقعیتی است که آینده فلسطین و آینده امت ما را می نویسد.

این عضو حزب الله لبنان تاکید کرد: این خون ریخته شدن ها و این تلاش ها و فداکاری ها و دستی که به آن صهیونیست ها چاقو می زند جای تبریک دارد، آنها هر روز برای وارد کردن خسارت و شکست بیشتر مادی و جانی به این دشمن آماده اند.

منبع : خبرگزاری ایسنا