مقتدی صدر به "سرایا السلام" دستور آماده باش داد

مقتدی صدر به "سرایا السلام" دستور آماده باش داد

۰۳ بهمن ۱۴۰۰ - ۰۹:۰۰ زمان مطالعه : 1 دقیقه
سرویس بین الملل - رهبر جریان صدر عراق به گردان‌های سرایا السلام، شاخه نظامی این جریان دستور داد که آماده مقابله با هرگونه خطر احتمالی باشند.

به گزارش سرویس بین الملل برخط نیوز به نقل از ایسنا - پایگاه شفق نیوز، مقتدی صدر، رهبر جریان صدر عراق در توییتی نوشت: دشمن تروریستی می گوید که می آید پس اگر می آیید ما قادر و توانا هستیم اما مشکل بزرگتر این است که برخی مسئله را بزرگنمایی می کنند تا ترس و رعب و طایفه گرایی را در میان مردم عراق بیندازند. آن ها به گمان خودشان حامی سرزمین و آبروی مردم هستند.

وی افزود: هرگز ما به عنوان مبارز و اعضای مقاومت با مقاومت و مبارزه خود بر کسی منت نمی گذاریم بلکه خداوند را سپاسگذاریم و قدردان ملت بزرگ عراق نیز هستیم که راضی شدند از آن ها دفاع کنیم.

صدر تأکید کرد: ما کاملا آماده هستیم. سرایا السلام نیز باید در کنار نیروهای امنیتی برای مقابله با هرگونه خطر احتمالی آماده باشند. دولت باید امکانات ارتش عراق را که مسئولیت حفاظت از عراق و مردمش را برعهده دارد تقویت کند و در این مسئله کوتاهی نکند. اما نباید چنین اخباری عزم و اراده مبارزان و ملت صبور و اصلاح گران را سست کند. شاید این حوادث بهانه هایی برای بازگشت به سر جای اول باشد.

منبع : خبرگزاری ایسنا