القبس: کویت در حال بررسی صدور دوباره ویزا برای لبنانی هاست
سرویس بین الملل - برخی گزارش‌های رسانه‌ای حاکی از این هستند که مقامات کویت در حال بررسی صدور دوباره ویزا برای لبنانی‌ها در دوره آتی هستند.

به گزارش سرویس بین الملل برخط نیوز به نقل از ایسنا - روزنامه القبس چاپ کویت برخی منابع کویتی نوشت، وزارت کشور کویت در حال بررسی دوباره صدور ویزا برای لبنانی ها در هفته آینده است.

این منابع تاکید کردند: هفته آینده با حضور مسؤولان ارشد بخش امور اقامت نشستی برگزار شده و امکان صدور مجدد تمامی انواع ویزا برای لبنانی ها در پی تحولات اخیر در پرونده بحران منطقه خلیج فارس و لبنان بررسی خواهد شد.

منابع یاد شده افزودند: چنین تصمیماتی که به برخی بحران های دیپلماتیک مربوط هستند، در واقع تصمیماتی متغیرند که بر اساس آخرین تحولات هر بحران ارزیابی می شوند.

منابع مذکور درباره جزئیات روند صدور دوباره ویزای کویت برای لبنانی ها گفتند: این روند در مرحله اول شامل صدور ویزاهای تجاری و دولتی بوده و سپس شامل ویزاهای کاری و در پایان ویزاهای خانوادگی، توریستی و پیوستن به خانواده خواهد بود.

آنها در پایان تاکید کردند: دستگاه امنیت کشور کویت پیش از صدور هر ویزایی اسامی را به دقت بررسی خواهد کرد، این روال بررسی و بازنگری در گذشته نیز وجود داشت.

منبع : خبرگزاری ایسنا