اعلام آماده باش گردان (جنین) بر علیه رژیم صهیونیستی

اعلام آماده باش گردان (جنین) بر علیه رژیم صهیونیستی

۱۳ اسفند ۱۴۰۰ - ۱۷:۳۱ زمان مطالعه : 1 دقیقه
سرویس بین الملل - گروه مقاومت گردان جنین با برگزاری یک رژه نظامی، رژیم صهیونیستی را به حملات شدید و انتقام‌جویانه تهدید کرد.

به گزارش سرویس بین الملل برخط نیوز به نقل از فارس - سرویس بین الملل گردان مقاومت «جنین» که با حضور تعدادی از گروههای فلسطینی در اردوگاه «جنین» در شمال کرانه باختری فعالیت دارد، از اعلام آماده باش به نیروهای خود و افزایش حملات علیه رژیم صهیونیستی خبر داد.

به نوشته وبگاه العربی الجدید، این گروه مقاومت فلسطینی در یک رژه نظامی وعده داد که ضمن وارد کردن «ضربات دردناک» به صهیونیست ها، انتقام خون شهیدان «عبدالله الحصری» و «شادی نجم» که چندی پیش در تیراندازی مأموران صهیونیست به شهادت رسیدند را بگیرد.

«ابو معاذ» سخنگوی گردان «جنین» در سخنانی گفت که این گروه مقاومت به همه نیروهای خود اعلام آماده باش داده و از این پس نظامیان، گشتی ها و مراکز ایست و بازرسی دشمن صهیونیستی در معرض حمله قرار خواهد گرفت و رژیم صهیونیستی پی خواهد برد که نظامیانش در امنیت نیستند.

او تأکید کرد: «جنایتی که اشغالگران با قتل دو جوان انجام دادند، موجب شده است تا هر صهیونیست اشغالگر در خاکمان هدف حملات ما باشد.»

ابومعاذ که صورت خود را پوشانده بود خطاب به رژیم تل آویو گفت که این گروه هرگز سلاح خود را زمین نخواهد گذاشت و به زودی فصل جدیدی در مبارزات این گروه آغاز می شود.

گردان «جنین» سال گذشته و به هنگام یورش نظامیان صهیونیستی به این اردوگاه تشکیل شد.  منابع رسانه ای در فلسطین و رژیم صهیونیستی شامگاه دوشنبه از شهادت دو جوان فلسطینی به نام های «عبدالله الحصری» (۲۲ ساله) و «شادی نجم» (۱۹ ساله) در یورش شبانه نظامیان رژیم صهیونیستی در کرانه باختری خبر دادند.

منبع : خبرگزاری فارس