37 زخمی در حمله نظامیان صهیونیست به مراسم تشییع پیکر شهید فلسطینی
سرویس بین الملل - حمله نظامیان صهیونیست به مراسم تشیع پیکر شهید فلسطین در قدس اشغالی به زخمی شدن دستکم 37 نفر منجر شد.

به گزارش سرویس بین الملل برخط نیوز به نقل از فارس - جمعیت هلال احمر فلسطین اعلام کرد که دستکم ۳۷ نفر در حمله نظامیان صهیونیست به شرکت کنندگان در مراسم تشییع پیکر شهید «ولید الشریف» در قدس اشغالی آسیب دیدند.

به گزارش فلسطین الیوم، نظامیان اشغالگر با حمله به مراسم تشییع پیکر شهید ولید الشریف در قدس اشغالی و همچنین یورش به قبرستان المجاهدین در منطقه باب الساهره قدس اشغالی شرکت کنندگان در این مراسم و همچنین خبرنگاران را هدف شلیک شدید گلوله های پلاستیکی قرار دادند.

 

ولید الشریف، جوان ۲۳ ساله فلسطینی اهل شهرک بیت حنینا در قدس اشغالی بود که شنبه گذشته بر اثر شدت جراحات ناشی از حملات نظامیان صهیونیست در سوم ماه رمضان گذشته به مسجد الاقصی به شهادت رسید.

مسئولین رژیم اشغالگر شامگاه دوشنبه پیکر این شهید را از مرکز پلیس محله الشیخ جراح در شرق قدس اشغالی به خانواده اش تحویل دادند.

37 زخمی در حمله نظامیان صهیونیست به مراسم تشییع پیکر شهید فلسطینی

 

نظامیان رژیم صهیونیستی، بعدازظهر روز جمعه نیز به مراسم تشییع پیکر «شیرین ابو عاقله» خبرنگار شبکه «الجزیره» حمله کردند.

مراسم تشییع پیکر خبرنگار شبکه الجزیره از بیمارستان «الفرنسی» در قدس اشغالی آغاز شده بود که نیروهای رژیم صهیونیستی با حمله به ساختمان بیمارستان به شرکت کنندگان در این مراسم حمله کردند و آن ها را مورد ضرب و جرح قرار دادند.

هلال احمر فلسطین نیز در بیانیه ای اعلام کرد که در پی حمله نظامیان رژیم صهیونیستی به بیمارستان، ده ها نفر مجروح شده اند.

تشدید خشونت ها و تجاوزات رژیم صهیونیستی در قدس اشغالی و کرانه باختری با موج خشم و محکومیت در داخل و خارج فلسطین همراه شده است.

منبع : خبرگزاری فارس