تل آویو حمله حزب الله به سکوهای گازی را شبیه سازی کرد

تل آویو حمله حزب الله به سکوهای گازی را شبیه سازی کرد

۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۱۶:۵۸ زمان مطالعه : 1 دقیقه
سرویس بین الملل - نیروی دریایی رژیم صهیونیستی در یک رزمایش نحوه مقابله با حمله حزب‌الله به سکوهای گازی این رژیم را تمرین کرد.

به گزارش سرویس بین الملل برخط نیوز به نقل از فارس - به  گزارش گروه بین الملل روزنامه صهیونیستی «اسرائیل هیوم» نوشت، نیروی هوایی رژیم صهیونیستی هفته گذشته رزمایشی برگزار کرده که در آن حمله حزب الله به سکوهای گاز در شهر «الخضیره» در جنوب حیفا در صورت وقوع درگیری میان دو طرف شبیه سازی شده است.

در ادامه این گزارش آمده، ارتش رژیم صهیونیستی در اقدامی بی سابقه اجازه حضور تعدادی خبرنگار از جمله خبرنگاران رسانه های عربی و آلمانی را در این رزمایش جهت پوشش خبری داده است.

این روزنامه صهیونیستی افزود، ارتش رژیم صهیونیستی معتقد است که در هر رویارویی آینده، حزب الله تلاش خواهد کرد مراکز راهبردی را با موشک های با دقت بالا که به آن دست پیدا می کند را هدف بگیرد و رژیم اسرائیل سعی می کند که جلوی دستیابی حزب الله به این موشک ها را بگیرد.

اسرائیل هیوم افزود، این رزمایش بخشی از رزمایش بزرگ رژیم صهیونیستی موسوم به «ارابه های آتش» بود که بزرگترین رزمایش در تاریخ جعلی رژیم صهیونیستی به شمار می رود.

این روزنامه به نقل از «ایزر بن زیون» یکی از فرماندهان نیروی دریایی رژیم صهیونیستی نوشت، «دشمن» در جنگ آینده تلاش خواهد کرد که کشتی های اسرائیلی را غرق کند و نیروی دریایی رژیم صهیونیستی برای این احتمال، خود را آماده می کند.

حدود ده روز پیش (نوزدهم اردیبهشت) همزمان با تنش در اراضی فلسطینی و افزایش عملیات های شهادت طلبانه، رژیم صهیونیستی بزرگترین رزمایش –بنا به ادعای رسانه های این رژیم موقت- در تاریخ جعلی خود را آغاز کرد.

این رزمایش به نام ارابه های آتش قرار بود سال گذشته (۲۰۲۱) برگزار شود اما به دلیل نبرد «سیف القدس» به تأخیر افتاد.

منبع : خبرگزاری فارس