المیادین: حماس برای تبادل فوری و انسانی اسرا اعلام آمادگی کرد
سرویس بین الملل - شبکه المیادین به نقل از برخی منابع خاص از آمادگی جنبش حماس برای تبادل اسرای فوری و انسانی با رژیم موقت صهیونیستی خبر داد.

به گزارش سرویس بین الملل برخط نیوز به نقل از فارس - برخی منابع خاص گزارش دادند که حماس به میانجی گران ابلاغ کرده که برای انجام تبادل اسرای فوری و انسانی آماده است.

شبکه المیادین به نقل از یک منبع گزارش داد که مقاومت فلسطین با آزادی اسیر صهیونیست در ازای آزادی اسرای بیمار فلسطینی از زندان های رژیم اشغالگر موافقت کرده است.

این منبع گفت که مقاومت همچنین از هر گونه میانجی گری بین المللی برای آزادی اسرای بیمار فلسطینی از زندان های رژیم اشغالگر در ازای آزادی اسیر صهیونیست، استقبال می کند.

گردان های شهید عزالدین القسام عصر امروز سه شنبه تصاویری از «هشام السید» یکی از اسرای صهیونیست در نزد مقاومت را منتشر کرد که نشان می دهد او در بستر بیماری و به کپسول اکسیژن وصل است.

گردان های القسام در ژوئیه ۲۰۱۴ از به اسارت گرفتن «آرون شاؤول» نظامی صهیونیست در جنگ ۵۱ روزه و رژیم صهیونیستی در آگوست ۲۰۱۵ از قطع تماس با «هدار گولدن» نظامی صهیونیست در رفح واقع در جنوب نوار غزه خبر داد.   «آبراهام منگستو» دیگر نظامی صهیونیست نیز در ژوئیه ۲۰۱۵ هنگام عبور از حصار امنیتی در شمال نوار غزه ناپدید شد و رژیم صهیونیستی از ناپدید شدن یک نظامی دیگر خود به نام «هشام السید» در ابتدای ۲۰۱۶ در مرزهای غزه خبر داد.

 

منبع : خبرگزاری فارس