هرتزوگ: برگزار شدن انتخابات متعدد، برای اسرائیل ناسالم و مُضر است
سرویس بین الملل - رئیس رژیم صهیونیستی در دیدار با نخست‌وزیر آینده تل‌آویو اذعان کرد که برگزاری انتخابات‌ متعدد کنست، برای اسرائیل ناسالم و مُضر است.

به گزارش سرویس بین الملل برخط نیوز به نقل از فارس - «اسحاق هرتزوگ» رئیس رژیم صهیونیستی با «یائیر لاپید» نخست وزیر آینده تل آویو، روز گذشته (پنج شنبه) در مقر اقامتش دیدار و گفت وگو کرد.

طبق گزارش پایگاه خبری «i۲۴»، هرتزوگ در ابتدای نشست خود با لاپید اذعان کرد: «ما در آستانه انتخابات جدیدی هستیم؛ پنجمین انتخابات طی مدتی بسیار کوتاه، و این امر برای اسرائیل بسیار ناسالم و مُضر است».

رئیس رژیم صهیونیستی در ادامه افزود: «باید یادآوری کنم که ابتدا و قبل از هر چیز ما دولتی داریم که باید آن را اداره و رهبری کنیم؛ دولتی که باید به مطالبات شهروندان اهتمام ورزد، حتی اگر انتخاباتی پیش روی خود داشته باشد».

او ضمن تبریک به لاپید، خطاب به نخست وزیر آینده گفت: «تو با تجربیات و مهارت های بسیار و همچنین اثبات توانایی های سیاسی بزرگی به این جایگاه رسیدی. برای تو آرزوی موفقیت دارم؛ چرا که موفقیت تو، موفقیت دولت است. من کمک و حمایت خود را اعلام می کنم و می دانم ما با هم همکاری موفقی خواهیم داشت».

این دیدار بین هرتزوگ و لاپید در حالی انجام شد که روز گذشته، نمایندگان پارلمان رژیم صهیونیستی (کنست)، به انحلال این پارلمان رأی مثبت دادند. با انحلال کنست، رژیم صهیونیستی آمده خواهد شد تا پنجمین دوره انتخابات خود طی سه سال و نیم گذشته را برگزار کند. بعد از «نفتالی بنت»، لاپید به عنوان نخست وزیر پیشبرد امور در اراضی اشغالی انتخاب شد.

منبع : خبرگزاری فارس