اولمرت: انتخابات تل آویو بی نتیجه است و نتانیاهو نخست وزیر نخواهد شد
سرویس بین الملل - نخست‌وزیر اسبق رژیم صهیونیستی اذغان کرد که انتخابات آتی در سرزمین‌های اشغالی تغییر خاصی را رقم نخواهد زد و بنیامین نتانیاهو نخست‌وزیر نخواهد شد.

به گزارش سرویس بین الملل برخط نیوز به نقل از فارس - «ایهود اولمرت» نخست وزیر اسبق رژیم صهیونیستی در گفت وگویی اختصاصی با شبکه «i۲۴» ضمن اشاره به اینکه انتخابات پیش رو تغییری در وضعیت تل آویو ایجاد نخواهد کرد، اذعان کرد که «بنیامین نتانیاهو» باری دیگر نخست وزیر نخواهد شد.

نخست وزیر اسبق رژیم صهیونیستی تاکید کرد که «انتخابات آتی تنها از وضعیت تعادل محافظت خواهد کرد و هیچ دولتی تشکیل نخواهد شد؛ حتی اگر تشکیل شود نیز در مدت کوتاهی سقوط خواهد کرد».

وی در ادامه با اشاره به اینکه نتانیاهو نخست وزیر نخواهد شد، اذعان کرد: «در انتخابات بعدی شاهد تغییراتی در موازنه های سیاسی موجود خواهیم بود که امکان تشکیل دولت را فراهم می کنند».

این در حالی است روز گذشته (پنج شنبه)، نمایندگان پارلمان رژیم صهیونیستی به انحلال کنست رأی مثبت دادند. با انحلال کنست، رژیم صهیونیستی آمده خواهد شد تا پنجمین دوره انتخابات خود طی سه سال و نیم گذشته را برگزار کند.

«اسحاق هرتزوگ» رئیس رژیم صهیونیستی نیز بعد از انحلال کنست و در دیدارش با «یائیر لاپید» که قرار است نخست وزیر آینده تل آویو باشد، اذعان کرده بود برگزاری انتخابات های متعدد، برای اسرائیل ناسالم و مُضر است.

منبع : خبرگزاری فارس