شبکه (کان): هکرهای ایرانی وب سایت  شرکت های گردشگری اسرائیلی را هک کردند
سرویس بین الملل - یک شبکه صهیونیستی مدعی شد که گروهی از هکری‌های ایرانی به وب‌سایت چند شرکت گردشگری صهیونیستی نفوذ کرده‌اند و اطلاعات افراد در اختیار آن‌ها قرار گرفته است.

به گزارش سرویس بین الملل برخط نیوز به نقل از فارس - شبکه صهیونیستی «کان»، امروز (جمعه)، از حمله سایبری به شرکت های گردشگری صهیونیستی خبر داد.

کان خبر داد که در این حمله سایبری به وب سایت چند شرکت گردشگری صهیونیستی نفوذ و اطلاعات آن ها هک شده است.

این شبکه صهیونیستی در ادامه گزارش خود مدعی شد که این اقدام را گروهی از هکرهای ایرانی انجام داده اند.

این گزارش در حالی منتشر شده است که کانال ۱۲ رژیم صهیونیستی با اشاره به اینکه این حمله در چند روز گذشته انجام شده، خبر داده بود که اطلاعات بیش از ۳۰۰ هزار صهیونیست در این حمله هک شده است.

گروه هکری موسوم به «SharpBoys» اخیرا مسئولیت این حمله را  برعهده گرفته بود و اعلام کرده بود که دیتابیس های شرکت های مذکور در دسترس این گروه قرار گرفته است.

منابع عراقی نیز، شامگاه سه شنبه، گزارش داده بودند که سرورهای وب سایت شرکت اطلاعات دیجیتال «سلبرایت» از خاک عراق هدف حمله سایبری قرار گرفته است.

این حملات در حالی انجام شده است که «گابی پورتنوی» رئیس سازمان سایبری رژیم صهیونیستی اخیرا اعلام کرد این رژیم به منظور تقویت خود در برابر حملات سایبری علیه اقتصاد و جبهه داخلی به دنبال ایجاد «گنبد سایبری» است.

وی در بخش دیگری از اظهاراتش به ایران پرداخته بود و در این باره گفته بود: «ایران امروز در کنار حماس و حزب الله به یکی از بازیگران اصلی عرصه سایبری مبدل شده است.»

گروه هکری موسوم به «عصای موسی» نیز پیش از این اظهارات با انتشار یک ویدئو از دست یابی به شماره تلفن همراه سخنگوی سابق ارتش رژیم صهیونیستی، فرمانده سابق جبهه شمالی در اراضی اشغالی و رئیس سابق یگان «MIA» دستگاه جاسوسی رژیم صهیونیستی (موساد) خبر داد.

این گروه تحت عنوان «ما به شما هشدار دادیم» به دو زبان عبری و انگلیسی اعلام کرد: «این تازه شروع است. شما این ماجرا را شروع کردید؛ اما ما به آن پایان خواهیم داد. آسیب های جبران ناپذیری در زمینه سایبری و زیرساخت ها متحمل خواهید شد. از این به بعد باید تاوان هر خون ریخته شده را بدهید. منتظر حملات ترکیبی عظیم باشید. هدف ما روشن، مشخص و دقیق است.»

این گروه هکری ناشناس همچنین مسئولیت حمله سایبری به سامانه ها و آژیرهای خطر در اراضی اشغالی را برعهده گرفت؛ حمله ای که سازمان سایبری رژیم صهیونیستی مدعی شده بود ایران در ورای آن قرار دارد.

عصای موسی در حالی مسئولیت این حمله را برعهده گرفت که بیست و پنجم خردادماه نیز از هک شبکه برق رژیم صهیونیستی خبر داده بود.

این گروه هکری اعلام کرده بود: «این تازه شروع است. از این پس صدمات جبران ناپذیری به شما وارد می شود. ما شما را مجازات خواهیم کرد. هدف روشن، معین و دقیق است. این تنها بخش کوچکی از دسترسی ما به شبکه برق شماست. به زودی در تاریکی فرو خواهید رفت.»

این گروه پیشتر نیز با حمله سایبری به سرورهای اطلاعاتی شرکت های صهیونیستی، اسنادی از جمله شناسنامه، اوراق دفاتر وکلا، چک ها، گزارش های مالی و... به دست آمده را هک و منتشر کرده بود.

عصای موسی پیش از این همچنین دوربین های مداربسته در خیابان های فلسطین اشغالی و دوربین های شرکت «رافائل» فعال در زمینه تولید تسلیحات نظامی برای ارتش رژیم صهیونیستی را نیز هک کرده بود. این گروه پس از این حمله سایبری، در پیامی به دو زبان عبری و انگلیسی تحت عنوان «ما با چشمان شما می بینیم»، اعلام کرده بود: «ما سال ها، در هر لحظه و در هر قدم شما را زیر نظر داشتیم. این تنها بخشی از نظارت ما بر فعالیت های شما از طریق دسترسی به دوربین های مدار بسته داخلی است. گفته بودیم در حالی که تصورش را هم نمی کنید، شما را هدف قرار خواهیم داد.»

منبع : خبرگزاری فارس