المشاط: عربستان و امارات با سلاح های آمریکایی از حملات ما در امان نخواهند بود
سرویس بین الملل - رئیس شورای عالی سیاسی یمن تأکید کرد که سلاح‌های دفاعی آمریکا هرگز رژیم‌های سعودی و اماراتی را در برابر حملات موشکی و پهپادی ما محافظت نخواهد کرد.

به گزارش سرویس بین الملل برخط نیوز به نقل از فارس - «مهدی المشاط» رئیس شورای عالی سیاسی یمن گفت که آمریکا دو رژیم سعودی و اماراتی را به بازی گرفته و با اجرای مانورهایی می خواهد روحیه تضعیف شده آن ها را تقویت کند.

وی طی سخنانی در مراسم فارغ التحصیلی گروهی از نیروهای ذخیره یمن گفت که مانور مشترک عربستان و آمریکا که در ینبع با عنوان «خشم شدید» در حال برگزاری است، نام «فرار طولانی» خواهد داشت.

المشاط گفت که سلاح های دفاعی آمریکا هرگز دو رژیم سعودی و اماراتی را در برابر حملات موشکی و پهپادی ما محافظت نخواهد کرد.

بنابر گزارش وبگاه «المسیرة»، المشاط تأکید کرد که اگر دشمنان بر استمرار تجاوزگری و محاصره اصرار داشته باشند، دستان ما نیز برای رسیدن به دشمنان مصمم تر خواهد شد.

وی افزود: «مانورهای نظامی و سر و صدای ناوگان شما در دریای سرخ و خلیج عدن حتی ذره ای ترس در دل ما ایجاد نمی کند و من به شما قول می دهم که روزهای آینده شاهد تحولات غافلگیرکننده خواهیم بود.

وی همچنین به ملت فلسطین به خاطر پایداری در برابر رژیم صهیونیستی درود فرستاد و تأکید کرد که موضع جمهوری یمن در قبال آرمان فلسطین روشن و ثابت است.

رئیس شورای عالی سیاسی یمن گفت که تجاوزگری علیه یمن و محاصره آن نتیجه موضع ثابت و صریح آن علیه رژیم اشغالگر اسرائیل است که بایستی از سرزمین آزاد و مقدس فلسطین رخت برببندد.

المشاط همچنین گفت که آنچه دیروز درباره حضور آمریکا در حضرموت گفته شد، گفته های ما درباره طمع ورزی آمریکا علیه ملت یمن را تأیید کرد.

 

منبع : خبرگزاری فارس

اخبار گوناگون در برخط