برخورد با ترامپ به معنی از بین رفتن اقتدار امریکا در داخل و خارج است
سرویس بین الملل - روزنامه رسالت با اشاره به اتفاقات اخیر امریکا در باره ترامپ نوشت : اکنون در سال ۲۰۲۲ میلادی بازی برعکس شده و ترامپ مورد هدف نهادهای امنیتی در آمریکا قرارگرفته است.

به گزارش سرویس بین الملل برخط نیوز به نقل از خبرآنلاین - اکنون مقامات اف بی آی به این نتیجه رسیده اند که باید ترامپیسم را از انحصار ترامپ خارج کرده و آن را به پدیده ای قابل کنترل در قاموس امنیتی کشورشان تبدیل کنند، هرچند که دیگر برای جلوگیری از اضمحلال لیبرال دموکراسی آمریکایی بسیار دیر است!
واقعیت امر این است که شهروندان آمریکایی در ماورای این منازعات ظاهرا هالیوودی و جذاب، خود را برای عبور از دوگانه «دموکرات-جمهوری خواه»آماده کرده اند. به قول فوکویاما و چامسکی، دال مرکزی قدرت در آمریکای امروز به چالش کشیده شده و دیگر کسی از «آمریکا» به عنوان نماد قدرت در داخل و خارج از این کشور یاد نمی کند.
رسانه های غربی تلاش مضاعفی می کنند تا تزلزل زیرساخت های قدرت در آمریکا را در چارچوب منازعه «الاغ ها و فیل ها» هدایت کنند . باید متوجه این حقیقت شد که این تصویرسازی نخ نما دیگر حتی تاریخ مصرف خود را در نزد شهروندان آمریکایی نیز ازدست داده است.

این منازعه درون آمریکایی، نه ترامپ و بایدن، بلکه مناسبات کلان قدرت در این کشور را هدف قرار داده و مقدمه ای برای «گذار از آمریکای امروز» است. این گذار رخ خواهد داد،حتی اگر نهادهای پنهان و آشکار قدرت در آمریکا بخواهند جلوی آن را بگیرند.

منبع : خبرآنلاین

اخبار گوناگون در برخط
آخرین اخبار سرویس بین الملل