گزارش -  مقامات کشورهای حامی گروهک منافقین در لیست حامیان تروریسم قرار گیرند
سرویس بین الملل - جمعی از کاربران فارس من با تشکیل کمپینی از وزارت امور خارجه خواسته‌اند که در راستای محکوم کردن کشورهای حامی گروهک تروریستی منافقین در سازمان‌های بین‌المللی تلاش کرده و نام مقامات کشورهای حامی این گروهک در فهرست حامیان تروریسم قرار گیرد.

به گزارش سرویس بین الملل برخط نیوز به نقل از فارس - جمعی از کاربران فارس من با تشکیل کمپینی از وزارت خارجه خواسته اند که از همه تلاش خود در سازمان های بین المللی برای محکوم کردن کشورهای حامی گروهک تروریستی منافقین و کشورهایی که پناهگاه این گروهک شده اند، استفاده کند.

در این کمپین همچنین از وزارت اطلاعات خواسته شده که همه سران منافقین را دستگیر و مجازات کند و اقداماتی در راستای از بین بردن کمپ های منافقین در آلبانی، سوئد و ... انجام دهد. 

در این کمپین همچنین آمده است: از وزارت امور خارجه می خواهیم که تمامی تلاش خود را در تمامی سازمان های بین المللی برای محکوم کردن کشورهایی که ادعای حمایت از آزادی و حقوق بشر می کنند و در مقابل به گروه های تروریستی پناه می دهند، انجام دهد. 

تشکیل دهندگان این کمپین همچنین خواستار قرار گرفتن نام رئیس جمهور و نخست وزیر و پادشاه های کشورهای حامی گروهک منافقین در لیست حامیان تروریسم شده اند.

حامیان این کمپین از وزارت اطلاعات و سپاه پاسداران و وزارت امور خارجه نیز خواسته اند که با کشورهای متخاصم و گروه های تروریستی منافقین همانند خودشان برخورد شود.

منبع : خبرگزاری فارس

اخبار گوناگون در برخط