دیدار هیأت جبهه خلق فلسطین با معاون سید حسن نصرالله

دیدار هیأت جبهه خلق فلسطین با معاون سید حسن نصرالله

۰۸ مهر ۱۴۰۱ - ۱۸:۵۶ زمان مطالعه : 1 دقیقه
سرویس بین الملل - هیأتی از جبهه خلق برای آزادی فلسطین با معاون دبیر کل جنبش حزب‌الله لبنان دیدار و درباره آخرین تحولات منطقه و خطرات رژیم صهیونیستی گفت‌وگو کرد.

به گزارش سرویس بین الملل برخط نیوز به نقل از فارس - هیأت «الجبهة الشعبیة لتحریر فلسطین» (جبهه خلق برای آزادی فلسطین) به ریاست «جمیل مزهر» معاون دبیر کل این جبهه با شیخ «نعیم قاسم» معاون دبیر کل جنبش حزب الله لبنان دیدار کرد.

این هیأت شامل اعضایی از کمیته مرکزی و دفتر سیاسی جبهه خلق بود و در این دیدار «حسن حب الله» مسئول روابط فلسطین در حزب الله و «عطاالله حمود» معاون او نیز حضور داشت و طرفین به بررسی آخرین تحولات منطقه و خطرات رژیم صهیونیستی و راهکارهای مقابله با آن پرداختند.

در این دیدار بر محوریت مسئله فلسطین و وحدت مواضع پس از دو نبرد «شمشیر قدس» و «وحدت میادین» در مقابله با تجاوزات و جنایت های رژیم صهیونیستی علیه فلسطینیان و هتک حرمت قدس و مسجدالأقصی تأکید شد.

بنابر گزارش وبگاه «العهد»، در این دیدار همچنین هتک حرمت مسجدالأقصی توسط شهرک نشینان و تجاوزات نظامیان صهیونیست علیه حاضرین در این مسجد محکوم و تأکید شد که انتفاضه فلسطینیان در قدس، کرانه باختری و جنین، امنیت دشمن را تضعیف و موجودیت آن را متزلزل خواهد کرد.

دو طرف همچنین به موضوع اسرای فلسطینی در بند زندان های رژیم صهیونیستی و نیز پیروزی اخیر مقاومت در غزه پرداخته و شیخ قاسم گفت: ملت فلسطین امروز بیش از هر زمانی به مسیر آزادسازی آتی امیدوار است و عملیات مقاومت مردمی در کرانه باختری، خواب را از چشمان نظامیان صهیونیست خواهد ربود و مقاومت ثابت کرد که تنها گزینه برای آزادسازی سرزمین و اماکن مقدس است.

وی افزود که از دیدگاه حزب الله، مسئله فلسطین یک مسئله محوری برای امت و آزادگان جهان است و ما به تحقق پیروزی ها برای آزادسازی امیدوار هستیم.

پایان پیام/

منبع : خبرگزاری فارس

اخبار گوناگون در برخط
آخرین اخبار سرویس بین الملل