اقدام جالب چهره افسانه ای فوتبال در 82 سالگی  -  درخواست از ملی پوشان حاضر در جام جهانی
سرویس بین الملل - پله اسطوره فوتبال برزیل و جهان با انتشار تصاویری از افتخارات گذشته‌اش از بازیکنان تیم ملی کشورش در جام جهانی قطر درخواست کرد قهرمان شوند.

به گزارش سرویس بین الملل برخط نیوز به نقل از همشهری - پایگاه المیادین، افسانه فراموش نشدنی فوتبال برزیل که اکنون ۸۲ سال دارد، در یک سخنرانی مجازی از بازیکنان تیم ملی فوتبال کشورش خواست به هر مسابقه احترام بگذارند و با تمرکز بر رسیدن به بازی فینال در جام جهانی ۲۰۲۲ بازی کنند و البته در نهایت جام را به خانه بیاورند.

پله که تا کنون تجربه بردن سه جام جهانی را به همراه تیم ملی برزیل داشته، در یک گفتگوی مجازی خطاب به تیم ملی برزیل گفت: "این جام را به خانه بیاورید."

او این درخواست را در حالی مطرح کرد که اعضای تیم ملی برزیل پس از آن در اولین بازی خود در جام جهانی ۲۰۲۲ قطر با نتیجه دو بر صفر بر صربستان غلبه کردند.

دیشب در آستانه بازی افتتاحیه برزیل، قهرمان پنج دوره جام جهانی، برابر صربستان در جام جهانی قطر، پله ۸۲ ساله مجموعه ای از تصاویر را در شبکه اجتماعی اینستاگرام که مربوط به افتخارات گذشته اش در جام جهانی می شدند را منتشر کرد. او ضمن انتشار این تصاویر، به نیمار و هم تیمی هایش گفت: "امروز شروع به نوشتن یک داستان جدید می کنیم."

پله، تنها بازیکنی که در تاریخ تاکنون تجربه برد سه جام جهانی را داشته، نوشت: "ما نماینده بیش از ۲۰۰ میلیون قلب خواهیم بود که به عنوان یک قلب می تپند و با هر دستاورد سلسائو، می لرزند."

او نوشت: "ما باید به هر مسابقه احترام بگذاریم و با تمرکز بر رسیدن به فینال بازی کنیم. این مهم است که زیبا بازی کنیم، بله، اما همچنین ضروری است که از همه چیزمان روی زمین فوتبال مایه بگذاریم."

او تصریح کرد: "من این تصاویر را برای الهام بخشیدن به شما می فرستم. من تمام انرژی های مثبتم را برای شما می فرستم. مطمئن هستم که پایان خوشی خواهیم داشت. خدا به همراهتان. این جام را به خانه بیاورید."

منبع: ایسنا

منبع : همشهری آنلاین

اخبار گوناگون در برخط