اخراج خبرساز یک بازیکن از جام  جهانی  -  ترک قطر و بازگشت به کشور بعد از حاشیه غیرمنتظره!
سرویس بین الملل - گلر حاشیه ساز تیم ملی کامرون از این تیم اخراج شد و به کشورش بازگشت تا ادامه جهانی را از دست بدهد.

به گزارش سرویس بین الملل برخط نیوز به نقل از همشهری - تیم ملی کامرون دیروز در دومین دیدارش در مرحله گروهی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر به مصاف تیم ملی صربستان رفت و به تساوی ۳-۳ دست یافت. این تیم در حالی وارد میدان شد که خبری از حضور آندره اونانا در درون دروازه نبود و به جای او دویس اپاسی در دروازه این تیم قرار گرفت.

اونانا حتی در بین بازیکنان نیمکت نشین کامرون نیز قرار نداشت و به صورت کلی از فهرست این تیم برای این بازی خط خورده بود تا توجه بسیاری از رسانه ها و فوتبال دوستان به این موضوع جلب شود. 
در ابتدا اعلام شد که بحث کنار گذاشتن این بازیکن کاملا انضباطی بوده است و مسائلی که در اردو پیش آمده باعث شده که کادر فنی کامرون تصمیم به خط زدن نام این بازیکن از فهرست تیم برای این بازی بگیرد اما کمی بعد با بیانیه فدراسوین فوتبال کامرون مشخص شد که او موقتا از تیم کنار گذاشته شده است.

ریگوبرت سانگ، مربی تیم ملی کامرون، در پایان بازی با صربستان اخراج موقت اونانا را تایید کرد اما به نظر می رسید اخراج او موقت باشد و به تیم برگردد با این حال اونانا صبح امروز قطر را به مقصد کامرون ترک کرد و دیگر شاهد حضور او در جام جهانی ۲۰۲۲ نخواهیم بود. اونانا در بازی اول برابر سوئیس فیکس تیمش بود. گفته می شود مشکل اصلی به سبک بازی او بر می گردد. سانگ از او خواسته بود در درون دروازه از کارهای اضافی و بهره بردن از تکنیک خود خودداری کند. روز شنبه بین اونانا و سانگ تنش لفظی در می گیرد و در نهایت سانگ پس از مشورت با ساموئل اتوئو(رئیس فدراسیون) و دستیارانش تصمیم به اخراج اونانا گرفت.

منبع : همشهری آنلاین

اخبار گوناگون در برخط