تصویر  -  افسوس بزرگ؛ زیباترین گل جام جهانی این گونه مردود شد!
سرویس بین الملل - گل تماشایی اولیویه ژیرو، ستاره باتجربه تیم ملی فرانسه، به دلیل خطا روی ووچیک شزنی مردود اعلام شد.

به گزارش سرویس بین الملل برخط نیوز به نقل از همشهری - تیم ملی فرانسه در ۶۵ دقیقه ابتدایی دیدار با لهستان نمایش برتری داشته و با تک گل دقایق پایانی نیمه اول توسط اولیویه ژیرو، با یک گل از حریف خود پیش افتاده است. اما شاگردان دیدیه دشان نیمه دوم را نیز هجومی شروع کرده و فرصتی برای خودنمایی به بازیکنان لهستان نداده اند. اولیویه ژیرو یک بار دیگر فرصت داشت یکی از زیباترین گل های دوران ورزشی خود را به ثمر برساند، اما این گل آفساید اعلام شده و این فرصت فوق العاده از دست رفت.

تصویر  -  افسوس بزرگ؛ زیباترین گل جام جهانی این گونه مردود شد!

در دقیقه ۶۰ این دیدار بود که ارسال بازیکنان تیم ملی فرانسه و خروج ووچیک شزنی باعث شلوغی درون محوطه و سرنگونی دروازه بان باکیفیت تیم ملی لهستان شد. در ریباند توپ در گوشه سمت راست محوطه به اولیویه ژیرو رسید و او با یک ضربه برگردان استثنایی و چکشی موفق شد توپ را به گوشه دروازه رسانده و گل دوم را به ثمر برساند.

تصویر  -  افسوس بزرگ؛ زیباترین گل جام جهانی این گونه مردود شد!

بی تردید اگر خطا روی شزنی اعلام نمی شد، اولیویه ژیرو توانسته بود یکی از زیباترین گل های تاریخ جام جهانی را به ثمر برساند. جالب اینجاست این ستاره فرانسوی در سال ۲۰۱۷ و با ضربه ای ملقب به عقربی موفق به گلزنی شده و جایزه پوشکاش آن فصل را از آن خود کرد.

منبع: ورزش سه

این خبر توسط سایت همشهری آنلاین منتشر شده و برخط نیوز صرفا آن را به اشتراک گذاشته است.

منبع : همشهری آنلاین

اخبار گوناگون در برخط